אופן הטיפול

המפגשים עמי חווייתיים. הם כוללים את כל אומנויות הריפוי אותם למדתי והפנמתי לתוכי. אני פועלת מתוך הקשב הפנימי, מתוך מקור השלווה בו נוצר כוחי. אני פועלת בהאזנה פנימית אל עצמי ואל המטופל על ידי חווית המגע והצליל.

במהלך הטיפול מתפתח סוג אחר של מגע. מגע שהוא סוג של תקשורת, שלעיתים מתבצע גם ללא הנגיעה עצמה. עצם השהייה יחד וקדושת הקשב, למטופל, לעצמי, מאפשרים דרך תקשורת שיש בה כוח לשינוי, לריפוי ולהרחבת הנפש והרוח.

ניתן להזמין טיפול (אישי) בקליניקה או בברכה אקולוגית.

522592_4393709875714_1678702182_n

תהליך טיפולי בקליניקה

אורכו של הטיפול כשעה ורבע. כל הדרוש הוא ביגוד נוח.

הטיפול משלב:

  • שיחת הכרות קצרה
  •  חווית שחרור בעזרת האקרו יוגה – טרפטיק פליינג – מגע באמצעות תנוחות יוגה עמוקות, המוענקות למטופל התלוי בביטחון על רגליו של המטפל
  •  מגע המבוסס על השקפת הסייקי שיאצו – טיפול במגע הפועל על ערוצי האנרגיה בגוף ומבוסס על אנרגיית הקי: אנרגיית החיים הבסיסית
  • שילוב ההילנג דנס – חווית הגוף ממקום משוחרר ופתוח
  • חיבור לשקט הפנימי באמצעות צלילן הקסום של הקערות הטיבטיות

לאחר שיחת ההיכרות, מוזמן המטופל לחוויית שחרור יוצאת דופן. חשבו לרגע, הפעם האחרונה בה מישהו הרים אתנו לאורך זמן, הייתה בתקופת ינקותנו. כיום, אנו אלה המרימים ונושאים בנטל המשקל ובנטל החיים. לכן, תחושת האקרו יוגה היא תחושת שחרור שאין כדוגמתה. המטופל חווה מגע באמצעות תנוחות יוגה עמוקות, בעודו תלוי בביטחון על רגליו של המטפל.

לאחר תרגילי היוגה הפשוטים נשכב המטופל על בטנו. החזרה אל הקרקע נעימה ועצמתית בתחושתה לאחר מגע התעופה. השלמת התחושה מתקבלת על ידי מגע הטיפול על פי השקפת הסייקי שיאצו וההילינג דאנס (גלגולים ומגע על ידי משקל גופי על גוף המטופל).

בשלב זה מתחילות הקערות הטיבטיות להפעיל את קסמן המרגיע. הגוף משוחרר, הרוח נחה, הנפש מעורסלת. הצלילים של הקערות הטיבטיות גורמים לרטט המוביל את הגוף למצב תודעה אחר שמורגש כסוג של חלימה, אך ללא שינה עמוקה.

הקערות מונחות על אזור הבטן, הרגליים ובית החזה. כל קערה מפיקה את הצליל הייחודי המתאים ביותר לכל אזור, ומאזנת. לאחר מכן מונחות הקערות בצדי הגוף הפיזי, על ההילה של המטופל. כעת הטיפול מתבצע ללא מגע פיזי, על המעטפת האנרגטית הקיימת סביב המטופל ומהווה חלק ממנו.

המחשבות מתרחבות, החלל גדל ומתעצם, והרגשת הצמצום מול ההתרחבות גורמת להיזכרות במצב בו נדמה לנו כי היינו כבר פעם, מצב שייתכן וכבר חווינו בעבר.

בשלב זה מתבצעת הפרדה בין שלושת הרבדים הקיימים במטופל: המיינד, הבודי והספירט נפרדים למשך כמספר דקות. מתפקידי ללוות את המטופל ולאפשר לו להיות במצב זה באופן בטוח ונינוח. המטופל עשוי לחוש תחושת ריחוף מסוימת. החזרה למצב האיחוד מתבצעת בעדינות, בלווי צלילי פעמונים. תהליך זה מסייע למטופל להתחבר אל כוחו הפנימי. זהו מסע מובנה ומודרך היטב של המטופל אל תוך עצמו.

429516_3045601133838_510311251_n

תהליך טיפולי בבריכה האקולוגית

אורכו של הטיפול כשעה ורבע. כל הדרוש הוא בגד ים נוח ומגבת.

הטיפול מתרחש במים חמימים ונעימים, בסיוע מצופים. מרגע הכניסה למים, הגוף הופך חסר משקל. הנפש מתמסרת לצלילים ולתחושת הרוגע הנוצרת באמצעות צליל הקערות הטיבטיות. המים מאפשרים את פירוק התבניות הישנות ומנגנוני ההגנה שנוצרו עקב טראומות וחרדות, בצורה עדינה, רכה ומכילה.

צלילי הקערות הטיבטיות, בשילוב עם תחושת המגע העוטף של המים, מאפשרים למוח רגיעה מוחלטת ומזמנים לגוף את האפשרות לרפא את עצמו. תחושת השלווה מורגשת לאחר דקות ספורות בלבד. המטופל הנתמך, שעטוף בתחושת אהבה וביטחון המזכירים לגוף את חווית השהות ברחם אמו, יוצא למסע קסום בתוך עצמו.

הקלילות והמנוחה בה הוא שרוי כאשר הוא צף על פני המים, יחד עם הקשב השקט לגופו, יוצרים תנאים נפלאים לריפוי הגוף והנפש ולחיבור אל העצמי.

photo-watsu2